Home / Informacje / Konkurs 3M otworzy przed Tobą drzwi do międzynarodowej kariery!
Konkurs 3M otworzy przed Tobą drzwi do międzynarodowej kariery!

Konkurs 3M otworzy przed Tobą drzwi do międzynarodowej kariery!

Jesteś ambitny, kreatywny, ciekawy nowoczesnych rozwiązań i technologii, marzysz o międzynarodowej karierze, ale nie masz pomysłu na to, jak ją rozpocząć? Poznaj możliwości, jakie otwiera przed Tobą udział w konkursie organizowanym przez znaną i cenioną na całym świecie organizację 3M!

3M to firma, którą charakteryzuje przede wszystkim otwartość i innowacyjność w podejmowanych działaniach. Dzięki nim życie milionów ludzi na całym świecie staje się każdego dnia łatwiejsze. Z produktów i osiągnieć przedsiębiorstwa korzystają obecnie mieszkańcy aż 200 krajów! Firma skupia się na kreatywnym wykorzystywaniu najnowszych osiągnieć technologicznych w obszarach życia codziennego, starając się wychodzić naprzeciw społecznym wymaganiom. Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż 3M dba jednocześnie o zrównoważony rozwój oraz tak potrzebną w dzisiejszych czasach ochronę środowiska.

Marki firmy 3M są rozpoznawane na całym świecie. Niezależnie od tego czy są to produkty, które pozwalają zachować czystość w domu, służą organizacji pracy w biurze, bądź też dotyczą nowoczesnych technologii.  Wybierając produkty firmy 3M (z oferty ponad 55 tys.!) zawsze otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości. Właśnie to sprawia, że marki 3M wzbudzają zaufanie klientów wszędzie tam, gdzie się pojawią. Firma zatrudnia blisko 90 tys. pracowników z całego świata. Jej udziałem jest również wiele międzynarodowych nagród, w tym trzy Oscary.

Ten imponujący dorobek przedsiębiorstwa jest wynikiem m.in. wspomnianej już otwartości na innowacje, ale także zaufania, jakim firma obdarza ludzi młodych, kreatywnych, pragnących poszerzać wiedzę o nowoczesnych technologiach i wykorzystywać ją w słusznych celach. Oferując im miejsca pracy, 3M daje szanse na ogromy rozwój osobisty. Teraz również Ty możesz dołączyć do tego grona. Daj sobie szansę na spełnienie marzeń o międzynarodowej karierze. Jak to zrobić?

Jeśli jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów wydziałów i uczelni ekonomicznych, znasz język angielski ( znajomość języka niemieckiego, francuskiego, tureckiego lub języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem kandydata), masz szansę zostać jednym z pracowników firmy 3M. A wszystko to za sprawą organizowanego przez firmę konkursu  Invent a New Future Challenge. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do końca lutego 2016 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.3m.com/INF2016.

W pierwszym etapie konkursu 15 najlepszych kandydatów będzie miało za zadanie znaleźć rozwiązanie zaaranżowanej sytuacji biznesowej. Umożliwi to wybór 2 szczęśliwców, którzy dołączą do pozostałych finalistów z 13 krajów biorących udział w konkursie. Zmierzą się oni ze sobą w wielkim finale organizowanym w Stanach Zjednoczonych. Nagrodą dodatkową dla zwycięzcy z Polski będzie oferta pracy w 3M Service Center EMEA we Wrocławiu.

Udział w konkursie pozwoli nie tylko objąć stanowisko w firmie 3M, ale także nabrać doświadczenia niezbędnego dla dalszego rozwoju i skonfrontować swoją wiedzę ze studentami z całego świata.

Jeśli chcesz odnieść prawdziwy sukces, potrafisz łączyć swoją wielką pasję z kreatywnością i otwartością na niestandardowe działania, konkurs Invent a New Future Challenge to dla Ciebie wielka szansa na spełnienie marzeń. Nie wahaj się i już teraz zrób pierwszy zawodowy krok z firmą 3M, a drzwi do Twojej międzynarodowej kariery staną otworem!

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.3M.com, gdzie można znaleźć więcej informacji dotyczących zarówno działalności firmy jak i zasad konkursu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane miejsca zaznaczone są gwiazdką *

*

Scroll To Top