Home / Inkubator Przedsiębiorczości „Twój Startup”

Inkubator Przedsiębiorczości „Twój Startup”

Inkubator Przedsiębiorczości "Twój Startup"Młodzi przedsiębiorcy, którzy obawiają się ponoszenia wysokich kosztów rozpoczynania własnej działalności gospodarczej w warunkach rynkowych, mogą uniknąć takiego ryzyka i przetestować swój pomysł biznesowy w praktyce, korzystając z Inkubatora Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. Właściwie, „Twój StartUp” to Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, której celem jest wszechstronna pomoc dla młodych, zdolnych i ambitnych ludzi przy realizacji ciekawych pomysłów biznesowych. Właściwie każdej osobie, studentowi czy absolwentowi wyższej uczelni, który wstępuje na rynek pracy albo jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna, będzie opłacało się założyć biznes w inkubatorze przedsiębiorczości. Dzięki temu uniknie żmudnego procesu rejestracji działalności gospodarczej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub w Krajowym Rejestrze Sądowym, a także ponoszenia z tego tytułu pewnych kosztów. Przez pewien czas będzie mógł prowadzić biznes w ramach inkubatora „Twój StartUp” i sprawdzić, czy rzeczywiście ma on rację bytu, ale nie będzie musiał odprowadzać samodzielnie składek na ZUS czy podatku dochodowego. Otwarcie działalności w inkubatorze przedsiębiorczości w ramach tzw. Preinkubacji pociąga za sobą minimalne koszty miesięczne – 250 zł, a w zamian przedsiębiorca uzyskuje wszechstronne wsparcie i pomoc od wykwalifikowanych pracowników „Twojego StartUpu”. Na co może liczyć?

Wirtualne biuro

Więcej informacji: Twojstartup.pl/173/wirtualne-biuro-warszawa/

wirtualne biuroJedną z usług, z jakich korzysta przedsiębiorca przy nawiązaniu współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości „Twój StartUp” jest wirtualne biuro. Przedsiębiorca uzyskuje, w zależności od wybranego pakietu:

 

 • Adres do rejestracji firmy,
 • Możliwość umieszczenia adresu na materiałach firmowych,
 • Odbieranie korespondencji,
 • Informowanie o odebranej korespondencji drogą mailową,
 • Rejestr korespondencji przychodzącej.

Tak przedstawia się Pakiet Srebrny Wirtualnego Biura, udostępniany za 59 zł netto miesięcznie. W Pakiecie Złotym w cenie 99 zł netto miesięcznie przedsiębiorca dodatkowo uzyska wysyłkę zeskanowanej korespondencji na adres mailowy do 10 egzemplarzy.

Coworking

Więcej informacji: Twojstartup.pl/178/coworking-warszawa/

coworkingUsługa coworkingu pozwoli na uzyskanie przestrzeni biurowej w centrum Warszawy, co umożliwi nawiązanie ciekawych i cennych kontaktów z innymi przedsiębiorcami, pracującymi w tym samym miejscu. Kontakty interpersonalne zawiązane w ten sposób mogą łatwo przełożyć się na kontakty biznesowe i na podejmowanie wspólnych przedsięwzięć. W ramach coworkingu przedsiębiorcy współpracujący z „Twój StartUp” mogą korzystać z biura w Warszawie 24 godziny na dobę, mają dostęp do wynajmowanych pomieszczeń, m.in. sali konferencyjnej na godziny, nawet wówczas, gdy nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej. Usługa coworkingu kosztuje 250 zł netto miesięcznie za limit 40 godzin tygodniowo.

Zdobywanie dotacji unijnych dla firm

Więcej informacji: Twojstartup.pl/172/dotacje-unijne-na-rozpoczecie-dzialalnosci/

Zdobywanie dotacji unijnych dla firmŚrodki finansowe pochodzące z Unii Europejskiej mogą pozwolić na otwarcie własnej działalności gospodarczej, albo rozwój prowadzonej już firmy. Wielu aspirujących i obecnych przedsiębiorców nie wie jednak, jak ubiegać się o dotacje i dofinansowanie z Unii. Inkubator Przedsiębiorczości „Twój StartUp” pomaga w zdobyciu dotacji unijnych, tworzeniu biznesplanu i wniosku o dotację a także wspiera przedsiębiorcę na etapie rozliczania projektu unijnego. Cena za usługę zależy od typu dotacji, o jaką będzie starał się klient:

 • Od 450 zł za Wniosek o dofinansowanie z Urzędu Pracy,
 • Od 200 zł za Wniosek rekrutacyjny do POKL 6.2
 • Od 700 zł za Wniosek o dotację z POKL 6.2,
 • Od 3500 zł za Wniosek o dotację z POIG 8.1 i 8.2,
 • Od 4000 zł za Wniosek o dotację z POIG 5.1,
 • Od 2500 zł za Wniosek o dotację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
 • Od 4500 zł za Wniosek o dotację z POIG 1.5,
 • Od 150 zł za Wniosek rejestracyjny podmiotu gospodarczego,
 • Od 2000 zł za Biznesplan,
 • Min. 1% dotacji w przypadku Success Fee.

Pomoc w zakładaniu firmy

Więcej informacji: Twojstartup.pl/130/zakladanie-firmy-jak-zalozyc-firme/

Zakładanie firmyJeśli klient „Twój StartUp” jest już zdecydowany na założenie własnej działalności gospodarczej, a nie wie, jak dopełnić wszelkich formalności z tym związanych, może zgłosić się do Inkubatora Przedsiębiorczości, który pomoże przejść cały proces rejestracji bez względu na wybraną formę organizacyjno-prawną działalności, jaką wybierze.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 komentarze

 1. American International Corporation, tam zakładasz działalność na dużo niższych kosztach. I to się opłaca. Nie płacisz ZUS, działasz pod kimś, realnie można wyjść na plusie nawet na kilkadziesiąt tysięcy.

 2. Witam
  To co aktualnie dzieje sie w FUNDACJI przekracza wszystkie normy spoleczne. Nowy prezes traktuje beneficjenta jak wroga, obrazajac go przy tym jednoczesnie. Doslownie obrazajac, z pelna swiadomoscia pana prezesa jeziorskiego.
  Brak checi wspolpracy oraz wyjasnienia. Czlowiek sciana. Brak kultury osobistej, totalny brak. Brak jakiegokolwiek wsparcia pod katem podatkow, zabieraja sobie pieniadze z konta bez jakiejkolwiek wiedzy beneficjenta, a jak chcesz wyjasnic z jakiej racji oraz z jakim prawem(?! teoretycznie beneficjent oraz prezes, ktory twierdzi ze nie ma nic z toba wspolnego, ma te same widoczne liczby, to jakos kazdemu wychodzi inaczej) to spotykasz sie ze spychologia lub brak odp na pytania, ktore sa zadawane kolejny raz.
  Przede wszystkim nie traktuja ludzi powaznie. Ostatnie sytuacje bardzo ladnie to pokazuja.
  Taka moja opinia i mam do tego prawo.
  Jezeli zamierzasz dolaczyc do twojego startapu zapytaj sie „opiekunow” o aktualna sytuacje w fundacji oraz o podzial miedzy bylego a aktualnego prezesa.
  Nie polecam. Ucieklem i nie zaluje. Koncze z taka forma.
  W koncu i ciebie dopadnie irytacja, ktora jest zwiazana z brakiem mozliwosci zarzadzania wlasnymi ciezko zarobionymi pieniedzmi.
  Mam nadzieje ze moja opinia nie zostanie usunieta.
  Pozdrawiam
  Ps. Swiadomie sie nie podpisuje, poniewaz nowy prezes jest cholerykiem ktory moze byc zdolny do wszystkiego.
  Ps2. Nie jest to zemsta poszkodowanego ( jak benoficjent moze byc poszkodowany, przeciez fundacja wszystkim sie za ciebie zajmie), jest to typowa opinia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane miejsca zaznaczone są gwiazdką *

*

Scroll To Top